Biz İddialıyız!

Regnum Yapı Peyzaj İnşaat Mimarlık Mühendislik Ticaret Limited Şirketi olarak profesyonel olarak 15 yılı aşkın süredir Türkiye'nin dört bir tarafında peyzaj hizmetleri yürüttük. Alanında profesyonel mimar, peyzaj mimarı, ziraat mühendisi ve inşaat mühendisleri olarak her işimizi özenle sahiplenip, profesyonel anlamda hizmetler sunduk. Peyzaj hizmetlerinin yanı sıra şehir alt yapıları, üst yapıları ve kent donatıları alanlarında da kendini kanıtlamış bir şirket ile tanışıyorsunuz. İddiamız üzerine çıktığımız peyzaj sektörü serüveninde yaptığımız işler ve projelere bakabilir ve bu projelerden ciddiyetimizi anlayabilirsiniz.

Regnum Peyzaj olarak Ankara Merkez Fidanlık,  Batman Fidanlık, İzmir Fidanlık ve Sakarya Fidanlık olmak üzere bayii ağımızı genişletip her geçen gün Türkiye'nin her tarafına ürünlerimizi ve hizmetlerimizi taşımaya çalışıyoruz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile birlikte peyzaj hizmetlerini sunuyor ve müşterilerimize sürekli destek sağlıyoruz. Regnum Peyzaj olarak Türkiye'nin her tarafında kamu kurumlarına, özel siteler ve rekreasyon alanları, millet bahçeleri gibi alanlarda peyzaj hizmetleri sağladık.

Peyzaj sektöründe sunduğumuz hizmetleri sitemizin Tüm Hizmetler sayfası altından ulaşabilir, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Hemen aşağıdaki butona tıklayarak da bu alana ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

peyzaj

2009
yılından beri
Profesyonel anlamda peyzaj hizmetleri yürütmeye başladık. Bunun yanı sıra müşterilerimize perakende fidan satışı yanında toptan satış işlemlerine de başladık.

2010
yılında uygulama
Kuruluşumuzdan 1 yıl gibi kısa bir süre sonra profesyonel anlamda peyzaj uygulama projelerinde hizmet sağladık.

2011
Kurumsallaşma
2011 yılında resmi anlamda kurumsallaştık. Şahıs olarak kurulduğumuz 2011 yılında 2013 yılı gibi kısa sürede Limited Şirketi olarak hizmet vermeye başladık.

+ Bahçe Tasarımı
% M. Memnuniyeti
adt Çeşitli Fidan Stoğu
+ Uzman Personel