Regnum yapı peyzaj olarak genellikle İl ve ilçe belediyelerimize iç ve dış mekan süs bitkileri satışımız vardır. Resmi kurumların yanı sıra özel alanlara da hizmet veriyoruz. İzmir ve Yalova fidanlıklarımızda kendi ürettiğimiz iç ve dış mekan süs bitkilerimizi hizmetinize sunuyor böylelikle en iyi fiyat garantisi sunuyoruz. İç ve dış mekan bitkilerinin yanı sıra mevsimlik çiçek hizmeti de sunuyoruz.  Yılda en az 3 milyon mevsimlik çiçek üreterek il ve ilçe belediyelerimize sunuyoruz. Böylelikle Türkiye'nin her tarafına sevkiyat yapıyor ve rengarenk yapıyoruz.

İç Mekan Süs Bitkileri

Şirket ve kurumsal firmaların ofis, büro gibi temel çalışma alanlarını ücretsiz bir şekilde keşfediyor ve ihtiyaçlara uygun  projeler üretiyoruz. Mimar ve Peyzaj Mimarı arkadaşlarımız sayesinde en uygun iç mekan bitkisini seçerek uygulama aşamasına geliyoruz. Ofis gibi çalışma ortamlarınızı bitkilendirip daha motiveli bir çalışma alanı sunuyoruz.

Dış Mekan Süs Bitkileri

Orta Refüj, yan bantlar, yamaç alanlar, kavşaklar, özel site bahçeleri gibi kullanım alanlarına uygun bitkileri kendi üretim sahalarımızdan sevkiyatlarını yaparak uyguluyoruz. Türkiye'nin her yerinde peyzaj faaliyetlerimizde kendi bitkilerimizi kullanıp kaliteli hizmet sunuyoruz. Yüzlerce çeşitli dış mekan süs bitkileri ile çeşitli şekiller ortaya koyuyor ve sürekli unutulmayacak alanlar ve sahalar oluşturuyoruz.

Yaz ve Kış Mevsimlik Çiçek Üretimi ve Satışı

Yalova ve İzmir fidanlıklarımızda bulunan sera alanlarımız içerisinde 50'den fazla çeşitleriyle mevsimlik çiçek üretip toptan satışlarını yapmaktayız. Sürekli olarak sevkiyat yaptığımız Ankara Büyükşehir Belediyesi, Batman Belediyesi, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi gibi kurumlara her sezon mevsimlik çiçeklerini üretip temin ediyoruz. Böylelikle alanlar hep canlı her mevsim rengarenk.