Yapı dışında kalan ve yapı yakın çevresi alanlarda bilim, mühendislik ilkeleri çerçevesinde uluslararası standartlar, teknikler göz önünde bulundurularak hizmet sınıfları içinde belirlenen süre içinde proje üretim sürecini gerçekleştiriyoruz.

Peyzajda vaziyet planı genellikle mimari planı, binaların konumu, bina ayak izi, travelways, otopark, drenaj tesisleri, sıhhi kanalizasyon hatları, su hatları, yollar, aydınlatma ve peyzajı gösterir. Bu sayede peyzaj projeleri çok önemlidir.
PEYZAJ PROJELENDİRME NEDİR ?

Site, müstakil ev, villa ve bahçesi olan her türlü konutların sert zemin, kent mobilyaları ve bitkisel tasarım uygulamanın profesyonel anlamda uygulanması için proje gerekmektedir. Peyzaj projelerinde tüm bu saydığımız uygulamalar yer alır. Proje uygulama ekipleri bu projelere göre peyzaj uygulaması yaparak profesyonel bir iş çıkarır. Regnum olarak alanında uzman Peyzaj Mimarı ve Mimar arkadaşlarımız bu hizmeti size en iyi şekilde sunmak için hazır. Sizin de proje ve uygulamaya ihtiyacınız varsa Regnum Peyzaj projelendirme hizmetimizden yararlanbilirsiniz.