Regnum Yapı Peyzaj olarak 2009 yılından beri hizmet veren bir peyzaj firması kuruluşuyuz. İlk olarak Ankara ilimizda ufak çapta kurduğumuz şirketimizde sadece 4 personel çalıştırıyorduk. 1250 m2 fidanlık alanında hizmete başladık. Ankara’da kurulmuş olduğumuz günden bu yana ufak ve büyük çapta çeşitli peyzaj projelerine imza attık. Ardından yaptığımız başarılı peyzaj projeleri sayesinde kendimizi geliştirdik ve Ankara, İzmir, Yalova, Batman olmak üzere toplam 120.000m2 alan üzerinde devasa bir firma olduk.  Bunun yanı sıra 2019 yılında Batman ilimizde de peyzaj, fidanlık ve çevre düzenleme hizmetleri vermekteyiz.

Peyzaj çok geniş bir sektör. Peyzaj derken birçok iş kalemlerini sıralayabiliriz. Bunlardan bir tanesi olan fidanlık hizmetidir.  Batman da kurduğumuz 8.000m2 alan üzerinde olan ve yüzlerce çeşit bitki stoğumuz ile tüm Batman halkına hizmet vermekteyiz. Batman fidanlık alanında Regnum olarak adını duyurmaya ve sektöre canlılık kazandırmak için kurduğumuz fidanlıkta yapraklı ağaçlar, ibreli ağaçlar, çalılar, sarmaşıklar, çim tohumu, otomatik sulama sistemleri malzemeleri gibi birçok alanda hizmet veriyoruz.

Batman fidanlık ile yılın 4 mevsimi perakende ve toptan satışımız mevcut olup, Buradan Türkiye’nin 81 iline sevkiyat ve uygulama hizmetleri de sunuyoruz. Açıkçası Batman’da fidanlık kurarken biraz çekincemiz olmuş ve burada yapmış olduğumuz yatırımın çöpe gidip gitmeyeceği konusunda çok kararsız kalmıştık. Daha sonra batman halkının bu sektörü de tanıması ve bilgi sahibi olması çeşitli bitki türlerini öğrenmesi ve uygun fiyata satın alması için her türlü zorluklara rağmen batman fidanlık kurmaya karar verdik. Bununla birlikte geçen uzun zamanda bunun boşa gitmediğini ve aksi halde çok ilgi gördüğünü farkettik. Batman’da fidanlık denince Regnum Yapı peyzaj firmamızda ofisimize gelip bir çay içmenizi ve yüzlerce çeşit bitki hakkında bilgi almanızı öneriyoruz.

Teşekkürler batman…